• Dolar 14,7934
    Euro 16,3954
  • Altın 913.297
    Bist 2144.57
  • ° Mersin

İlginizi Çekebilir

DEVRENT EFSANESİ

MIP'ten Mersin Limanı'na 400 milyon dolarlık yeni yatırım

Saplantılı aşık kurbanı Sinem toprağa verildi

Nükleer, düşük maliyetli ve sıfır emisyonlu elektrik sistemlerinin anahtarı olabilir

Protezi ile hayallerinin peşinden koşuyor

Öğrenci taşıyan otobüs üst geçide takıldı

ERDEMLİMADENİ SANATKARLAR ODASI BAŞKANINI SEÇTİ

Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası 7. Olağan genel kurulu yapıldı. Seçimli genel kurulda Başkan Adayı İsmet Erdoğan’ın hazırladığı yönetim kurulu listesi yeniden 4 yıllığına göreve seçildi.

Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası 7. Olağan genel kurulu yapıldı. Seçimli genel kurulda Başkan Adayı İsmet Erdoğan’ın hazırladığı yönetim kurulu listesi yeniden 4 yıllığına göreve seçildi.

Erdemli Sanayi sitesi kahvehanesinde yapılan Genel kurulun divan başkanlığını Mersin Birlik başkanı Talat Dinçer yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından gündem maddeleri ele alındı.

Genel kurulda açılış konuşması yapan Başkan İsmet Erdoğan, “ Erdemli sanayi esnafımızın gelişmesi ve güncel teknolojiyi takip etmesi adına esnaflarımızın eğitimine ve çalışmalarına her zaman destek olduk ve destek olmaya devam edeceğiz. Esnafımızı fuarlara götürerek, mesleklerindeki gelişimleri takip etmelerini sağlıyoruz. Hangi esnafımız olur sa olsun her zaman bir işleri veya sıkıntıları olursa her zaman yanlarında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Ben bu gücü ve kuvveti siz değerli esnaflarımızdan alıyoruz. Siz değerli büyüklerimizin izinde, desteği ile birlikte Erdemli sanayimizin gelişmesi adına her zaman elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyeceğiz. Sanayimize emek veren değerli büyüklerim başta olmak üzere, Birlik Başkanımıza, Belediye Başkanımıza ve esnaf arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Erdemli sanayisine emeği geçmiş, tecrübeli, sanayinin abileri olarak bilinen 35 esnafa teşekkür plaketi verildi.

Teşekkür plaketi alan esnaflar, “ şimdiye kadar böyle bir şey olmamıştı. Bizleri hatırlayarak, teşekkür plaketi veren değerli başkanımız İsmet Erdoğan’a ve yönetimine çok teşekkür ederiz. Bizler bu sanayinin yapılışında, hizmete girişinde ve öncesinde emek vermiş kişileriz. Bunların düşünülerek böyle güzel jestler bizleri onurlandırdı. Allah razı olsun” dediler.

Konuşmaların ardından seçime geçildi. Tek liste haline gidilen seçimde oyların tamamını alan İsmet Erdoğan ve yönetim kurulu 4 yıllığına yeniden göreve seçildi.

1-EMİN ÇETİN                                                          

2-RAMAZAN SERİN                                             

3-RAMAZAN DOĞANER                                         

4-AHMET DEMİRTAŞ                                                                           

5-MUSTAFA KAYALI                                  

6-ALAATTİN KÜÇÜK                                        

                                                                                                               

DENETİM KURULU ÜYELERİ;

Denetim Kurulu Asil Üyeler ;                                                            

1 – FAZIL KURT                                                      

2 – OSMAN SELEK                                                 

3 – ONUR GÜZEL