• Dolar 19,1734
    Euro 20,9154
  • Altın 1220.297
    Bist 4856.54
  • 16° Mersin

İlginizi Çekebilir

Yayla ve köyler baharla yeşile bürünerek renklendi

Mersin Büyükşehir Belediyesi kafeleri, bayramda günlük 7 bine yakın ziyaretçi ağırladı

Mersin'de bayramın ilk gününden bu yana kayıp olan çocuklar Adana'da bulundu

Mersin'de çıkan yangında 6 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti

Meteorolojiden bayramda 'serin ve yağışlı hava' uyarısı

Mersin'de kepçenin kova kısmının altında kalan işçi hayatını kaybetti

MEHMET MORGÜL: MUSTAFA KARA’NIN YANINDAYIZ

Erdemli Spor Kulüp başkanı Mehmet Morgül, Kulüp binasında düzenlediği basın toplantısı ile Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan adayı Mustafa Kara’nın sonuna kadar yanında olduklarını ve dava adamı olarak hiçbir yere kıvırmadık. Dimdik davamızın yanındayız” dedi.

Erdemli Spor Kulüp başkanı Mehmet Morgül, Kulüp binasında düzenlediği basın toplantısı ile Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan adayı Mustafa Kara’nın sonuna kadar yanında olduklarını ve dava adamı olarak hiçbir yere kıvırmadık. Dimdik davamızın yanındayız” dedi.

Erdemli spor kulübü başkanı Mehmet Morgül yönetim kurulu ile birlikte Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan adayı Mustafa Kara’nın da katıldığı bir basın toplantısı ile Mustafa Kara’nın yanında olduklarını belirtti. Mehmet Morgül yaptığı konuşmasında; Ben 23 yıldır AK Parti’nin kurucu kurulu olarak başladığım davama hiçbir zaman ihanet etmedim. Hiçbir yere gitmedim ve dimdik davamın yanında olduk. Hiçbir zaman koltuk meraklısı olmadım. Partim ne görev vermiş ise ben ve ekibim elimizden geleni yaptık. AK Parti’de 23 yıldır bir çok görevlerde yer aldım ve seçimlerde her zaman en ön saflarda oldum. Bu dönem Cumhur ittifakı adayımız Mustafa Kara başkanımla birlikte çalışmak ve hizmet etmek için AK Parti’den Belediye meclis üyesi aday adayı oldum. Ama nasip değilmiş ve kısmet olmadığı için aday listesine yazılmadım. Tabi ki ilçe başkanı baş danışmanı olarak bu dönem meclis üyesi olarak görev alabileceği düşüncesindeydim. Ama parti yetkililerimiz buna daha zamanımız var diye sanırım yazmadılar. Ama biz listeye girmedik diye partimizi ve davamızı bırakmadık. Mustafa Kara başkanımız benim yeğenimdir. Ben AK Parti ile binasına geldiğinde anonsu ben yaptım. Mustafa başkanımızı ben tanıttım. Ben meclis üyesi olamadım diye hiçbir zaman geriye gitmedim ve Mustafa başkanımızın sonuna kadar yanında olduğumuzu herkes bilsin. Bizler koltuk meraklısı değil, dava adamıyız. İnşallah 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde Mustafa Kara başkanımız Cumhur ittifakı Erdemli belediye başkanımız olacaktır. Kendisine çıktığı bu yolda başarılar diler, toplantımıza katıldığı için teşekkür ederim” dedi.

Cumhur ittifakı Erdemli belediye başkan adayı Mustafa Kara ise, “ Erdemli benim aşkımdır. Erdemli’ye hizmet etmek ve katkı sunmak en büyük hayallerim arasında yer almaktadır. İnşallah siz değerli halkımız tarafından 31 Martta bu yetkiyi vererek, hep birlikte ilçemize hizmet etme olanağı sunacaksınız. Bugün sayın başkanımız Mehmet Morgül abimizin davetlisi olarak buraya geldik. Görüyorum ki Mehmet abimizin seveni ve sayanı çok fazla. Bu salonu doldurmak öyle kolay değil. Mehmet başkanımız için hepiniz buraya gelmişsiniz. Öncelikle sizlere çok teşekkür ederim. Mehmet abimizin bir koltuğa veya makama ihtiyacı yoktyr. O bizim değerlerimizdendir. Onun her zaman başımızın üzerinde yeri vardır. Her zamanda öyle olacaktır. Buraya kadar gelip, bizleri dinlediğiniz için hepinize teşekkür eder, Erdemlimiz için hep birlikte hizmet vaktidir diyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Erdemli spor kulübü başkanı Mehmet Morgül, Cumhur ittifakı Belediye Başkan adayı Mustafa Kara’ya Erdemli spor formasını hediye etti.